Vánoční mega slevy na e-motocykly Vmoto Super Soco jsou tady. Ušetříte tisíce korun

Kdy je nejvhodnější čas koupit e-motocykl? Nyní na podzim mimo sezonu? Ano přesně teď je ten nejlepší čas, protože dokážete ušetřit až tisíce korun.

Konec roku přináší období různých výprodejů a prodejci se zbavují svých zásob. Výrobce elektrických motocyklů Vmoto Super Soco není výjimkou a poskytuje na své stroje neuvěřitelné slevy až do výše 17 400 kč! Pokud jste doposud váhali s nákupem elektrické motorky, teď je ten nejlepší čas, na novou sezónu se vrátí ceny zpět, nebo mohou dokonce mírně růst.

E-motocykly a skútry Vmoto Super Soco

Pokud tuto značku ještě neznáte, jedná se o výrobce elektrických motorek a skútrů pro běžné uživatele, protože pro provoz jejich motorek plně postačuje jen řidičák na auto (B – minimálně 2 roky). Elektromotorky Super Soco jsou vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro mírně pokročilé uživatele. Sortiment je široký a najdete tam malé kompaktní skútry, ale také výkonnější motocykly. Ovládání a provoz je velmi jednoduchý, jelikož se jedná o plný automat a váha stroje je několikanásobně menší než u klasických spalovacích motorek.

Nepřehlédněte tento článek o výhodách elektrických motorek Vmoto Super Soco.

Níže si prohlédněte, jakých slev jsme se nakonec dočkali:

Elektromotocykl TC max o 16 900 kč levněji

TC max je silný model s maximálním výkonem 5100W. Je poháněn elektromotorem, který dokáže zajistit maximální rychlost mezi 95 – 110km/h. Maximální dojezd se díky baterii s kapacitou 72 V 45 ah, kterou lze plně nabít již za 4 hodiny, pohybuje až do 110km. TC max je hitem roku 2023 z elektrických motocyklů.

Motocykl Super Soco TC max si můžete vyzkoušet a koupit ve slevě u autorizovaného prodejce Amper servis. Zkušební jízdy jsou dostupné v uzavřeném areálu, bez nutnosti vyjíždět do ostrého silničního provozu.

Elektroskútr CPX Pro o 17 400 kč levněji

CPX Pro je ještě rychlejší a ještě výkonnější než CPX. Se svým maximálním výkonem 7000W dokáže motocykl rozpohybovat až do maximální rychlosti 115km/h. O dojezd 100 km se starají 2x 60V 45Ah, lithium-iontové baterie, které lze snadno vytáhnout a nabít v jakékoli běžné zásuvce.

I model CPX se dočkal slevy ve výši 9 990 kč. Na rozdíl od verze Pro má nižší výkon (4000W), ale zato vyšší dojezd s přídavnou baterií (až 160km).

Skútry Super Soco CPX si můžete vyzkoušet a koupit ve slevě u autorizovaného prodejce Amper servis. Zkušební jízdy jsou dostupné v uzavřeném areálu, bez nutnosti vyjíždět do ostrého silničního provozu.

Elektromotocykl TS Street Hunter o 12 990 kč levněji

TS Street Hunter je sportovní model se skvělými parametry jako například motor s maximálním výkonem 3,5 kW (3500 W) či lithiová 60 V 32 Ah baterie. Tyto komponenty zajišťují maximální rychlost 75km/h a dojezd 60km. U verze se dvěma bateriemi se dojezd dokáže zvýšit až na 110km.

Motocykl Super Soco TS Street Hunter si můžete vyzkoušet a koupit ve slevě u autorizovaného prodejce Amper servis. Zkušební jízdy jsou dostupné v uzavřeném areálu, bez nutnosti vyjíždět do ostrého silničního provozu.

Crossový elektromotocykl ON-R o 12 900 kč levněji

ON-R je výjimečný crossový motocykl do každého terénu. Tato novinka je vybavena 4KW motorem (maximální výkon až 8KW), baterií s kapacitou 72V 48Ah, odolné terénní pneumatiky, displej, jehož jas se mění na základě vnějšího osvětlení a mnoha dalším. Maximální rychlost motocyklu je 90km/h a maximální dojezd za ideálních podmínek až 104km.

Crossový motocykl Vmoto ON-R si můžete koupit ve slevě u autorizovaného prodejce Amper servis. Zkušební jízdy jsou dostupné v uzavřeném areálu, bez nutnosti vyjíždět do ostrého silničního provozu.

Elektromotocykl TC Wanderer o 12 400 eur levněji

TC Wanderer je designový model s retro prvky. Je poháněn elektromotorem s maximálním výkonem ve špičce 3,5kW (3500W), který dokáže zajistit maximální rychlost do 75m/h. Maximální dojezd se díky dvěma bateriím o kapacitě 60 V 32 Ah, které lze plně nabít již za 3 hodiny, pohybuje až do 110km.

Motocykl Super Soco TC Wanderer si můžete vyzkoušet a koupit ve slevě u autorizovaného prodejce Amper servis. Zkušební jízdy jsou dostupné v uzavřeném areálu, bez nutnosti vyjíždět do ostrého silničního provozu.

Elektroskútr CU mini o 5 990 kč levněji

CU MINI je malý a kompaktní dopravní prostředek určený pro jízdu ve městě. Má maximální dojezd 30 kilometrů na jedno nabití a maximální rychlost 45km/h. Skútr je vybaven elektromotorem o výkonu 600W a ve špičce 1000W a baterií o kapacitě 48V 26Ah, kterou lze nabít za cca 5 hodin.

Skútr Super Soco CU mini si můžete koupit ve slevě u autorizovaného prodejce Amper servis. Zkušební jízdy jsou dostupné v uzavřeném areálu, bez nutnosti vyjíždět do ostrého silničního provozu.

Elektroskútr CUX o 5 490 kč levněji

CU X je plně elektrický skútr, který je ideální pro městské jízdy a krátké vzdálenosti. Tento skútr má maximální rychlost 45km/h, jeho elektromotor má výkon 1,6KW (1600W) s maximálním výkonem ve špičce 2KW (2000W). TSX disponuje baterií o kapacitě 60 V 30 Ah, která se dá běžně nabíjet v zásuvce za cca 7hodin a umožňuje dojezd 65km

Skútr Super Soco CUX si můžete koupit ve slevě u autorizovaného prodejce Amper servis. Zkušební jízdy jsou dostupné v uzavřeném areálu, bez nutnosti vyjíždět do ostrého silničního provozu.