Jak nejlépe chránit nové Apple AirPods Max?

Zaujaly Vás nové Apple Airpods Max? Pokud ano, tak jste určitě přemýšleli nad tím, jak je chránit. Nalezli jsme snad nejlepší pouzdro na Apple AirPods Max.

Apple přišel před pár týdny se sluchátky AirPods Max. Ty si zasloužily dávku kritiky pro 3 hlavní důvody – cena, nemožnost vypnout je a nepraktické „pouzdro“, které najdete v balení. Jeden z těchto problémů vyřeší produkt, který Vám dnes představíme. Jedná se o pouzdro od společnosti Waterfield Designs, které, na rozdíl od Apple pouzdra, nabízí velmi dobrou ochranu.

Zdroj: WaterField Designs

Kritika Apple pouzdra pro AirPods Max

AirPods Max jsou s cenovkou 16 490 korun řazeny mezi luxusní sluchátka pro audiofily. Konkurenční sluchátka si můžete pořídit i výrazně levnější, ale nezískáte tak kvalitní zpracování či konektivitu s Apple ekosystémem. Vzhledem k vysoké cenu však určitě nechcete, aby se sluchátka poškodila. Většina jejich těla je vyrobena z oceli či hliníku, ale najdete na nich i textil, který by se mohl snadno roztrhnout, nebo pohyblivé části, které jsou zpravidla náchylné k poškození. Nesprávné zacházení tedy může životnost těchto sluchátek výrazně zkrátit.

Apple's AirPods Max Smart Case looks like an 'over-the-shoulder boulder  holder' - CNET
Ochranné puzdro od Apple | Zdroj: Apple

Jak se s tímto popasoval Apple? Ne moc dobře. Pouzdro, které najdete v balení, je terčem posměchu pro nedostatek ochrany a podobnost s malou kabelkou. Lidé ho spíše přirovnávají k on/off tlačítku, protože sluchátka nelze vypnout jinak než uložením do tohoto pouzdra. Je tedy čas ohlédnout se po řešeních třetích stran.

Puzdro od WaterField Designs

Doplněkem třetích stran pro mainstreamová produkty jsme se věnovali i v minulosti, ale tuto společnost jsme ještě nezmínili. Jedná se o jednoho z nejlepších výrobců ochranných pouzder na Macbooky. Jejich AirPods Max Shield Case je na první pohled kvalitní produkt, který zajistí veškerou ochranu, kterou Vaše sluchátka potřebují.

Plní úlohu on/off tlačítka přesně tak, jak originální pouzdro od Apple. Nabízejí váček pro 20W nabíjecí adaptér a USB-C kabely. Nejdůležitější je však ochrana, jíž nabízejí více než dost. Sluchátka jsou po uložení v pouzdře umístěny na velmi jemném materiálu, který zabraňuje škrábancům, a zároveň jsou ze všech stran kryté před vnějšími vlivy. Samotné pouzdro nepůsobí jako kabelka, ale jako generické pouzdro na bezdrátová sluchátka.

Zdroj: WaterField Designs

Objednat si jej můžete za 99 dolarů zde. 99 dolarů ani není tak moc, když vezmete v úvahu pořizovací cenu samotných sluchátek.