Objevily se první informace o chytrém náramku Xiaomi Smart Band 9

Čínský gigant se připravuje na vydání své 9. generace populárního chytrého náramku.

Xiaomi se pomalu, ale jistě připravuje na ohlášení nové generace svého nejpopulárnějšího chytrého náramku – Xiaomi Smart Band 9. Domněnky potvrzuje i online certifikace, která zobrazuje hned dvě verze náramku.

Xiaomi Smart Band 9

Informace týkající se dvou různých zařízení s kódovým označením M2345B1 a M2346B1 naznačují přípravy společnosti na vydání nového zařízení. Předpokládá se, že půjde o dvě verze náramku, přičemž jedna bude disponovat technologií NFC a druhá zase ne. Samozřejmě, může se jednat také o Pro verzi náramku, kterou Xiaomi přináší na trh pár měsíců po klasické verzi.

Konkurent pre Galaxy Fit 3?

Xiaomi nedávno na MWC 2024 odhalilo své hodinky Watch 2, 2 Pro a S3, které se stávají skutečným rivalem Pixel Watch za velmi nízkou cenu. Je nepravděpodobné, že Xiaomi připraví plnohodnotné inteligentní hodinky tak brzy po svém posledním uvedení na trh.

Xiaomi Mi Band 9/9 NFC to launch soon, picks up radio certification -  Gizmochina

V případě, že se jedná o Xiaomi Smart Band 9, budeme si na něj muset ještě nějakou dobu počkat. Společnost totiž stále začíná s vydáním v Číně, a teprve tak se soustředí na globální trh. Momentální konkurence je nově vydaný Galaxy Fit 3 od Samsungu, který za cenu cca 60 eur nabízí mnoho funkcí a moderní design.

Uvidíme tedy, jestli se Xiaomi podaří přinést schopnou konkurenci i při deváté generaci svého smart náramku.