Technologie NXTPAPER od TCL připomíná klasický papír

Technologii "papíru" bychom v budoucnu mohli vidět u více výrobců.

Uvedení chytrých telefonů NXTPAPER na trh je dalším významným milníkem pro společnost TCL. Firma chce totiž přinášet vylepšené zážitky s maximálním pohodlím pro oči, které uspokojí různorodé potřeby spotřebitelů.

NXTPAPER

Technologie plnobarevného elektronického papírového displeje TCL NXTPAPER je vyvinuta interně a získala uznání od spotřebitelů i médií. TCL se vyjádřilo, že ve firmě poslouchají své spotřebitele a řeší jejich potřeby neustálými inovacemi a vyvíjejícím se portfoliem produktů.

Rok 2023 byl pro TCL významným milníkem v naší misi přinést displej NXTPAPER do našich chytrých telefonů za konkurenceschopné ceny.

Aaron Zhang, generální ředitel společnosti TCL Communication

Automatické přizpůsobení barev

Nejnovější chytré telefony NXTPAPER nabízejí špičkové pohodlí pro oči a jsou hardwarově certifikovány TÜV, což znamená velmi nízkou hodnotu škodlivého modrého světla. Uživatelé si mohou užívat každodenní čas strávený na telefonu s pohodlnějším plnobarevným zážitkem ze sledování, který připomíná papír.

Integrovaný senzor navíc automaticky upravuje jas displeje a teplotu barev na základě času a prostředí, aby poskytoval vhodné vizuální zážitky a měkké světlo v noci, což ještě více zvyšuje celkový komfort očí.

NXTPAPER

Displej chytrého telefonu s certifikací TÜV bez odrazů nabízí antireflexní funkci dosaženou vytvořením textury s matným efektem připomínajícím papír. Ve spojení s funkcí odolnou vůči rozmazání otisků prstů je čtení při současném užívání si dne venku pohodlnější než kdykoli předtím.

Plnobarevný elektronický displej je dodáván se speciálně navrženým uživatelským rozhraním NXTPAPER, které uživatelům poskytuje maximální flexibilitu při jeho používání.