Sygic nabízí jako první navigace na světě skvělou novinku

Sygic přináší pro řidiče nákladních vozů skvělý update do aplikace.

Sygic je jednou z nejpopulárnějších navigačních aplikací světa. Na Slovensku si ji také oblíbilo mnoho uživatelů. Aplikace však nedávno přinesla novou aktualizaci, která nabízí navigaci speciálně přizpůsobenou specifikacím velkých vozů, jako jsou nákladní auta, kamiony či karavany.

Sygic

Sygic GPS Truck & Caravan Navigation slouží mimořádně rostoucímu spotřebitelskému segmentu profesionálních řidičů nákladních vozidel a nadšenců karavanů. Službu využívá více než pět milionů uživatelů. Řidiči se systémem iOS si mohou spárovat chytrý telefon s vozidlem a vychutnat si bezproblémový zážitek z navigace prostřednictvím širšího displeje auta a vestavěného zvukového systému díky nově podporovanému připojení přes Apple CarPlay.

Bezpečnost a pohodlí na prvním místě

Sygic nabízí „na míru šité trasy upřednostňující bezpečnost a pohodlí“. Zohledňuje také rozměry vozidla, maximální rychlost, emise a specifikaci vašeho nákladu. Nabízí také robustní podporu pro offline mapy a data v reálném čase. Jedná se o věci jako je provoz, upozornění na rychlostní radary, rychlostní limity a dynamická asistence v jízdních pruzích.

Aplikace je k dispozici pro bezplatné stažení v obchodě Google Play nebo App Store. V případě, že chcete maximální uživatelský zážitek a prémiové funkce bude nutné zaplatit určitý poplatek podle tarifu, který si zvolíte. Dostupné jsou samozřejmě i offline mapy, které se sejdou řidičům zejména v lokalitách se slabším internetovým pokrytím, resp. signálem.