Nejpokročilejší elektrokolo v historii. Populární značka nedává soupeřům šanci

Nový model elektrokol ukazuje, jak se to má dělat.

Britská značka uvádí, že se jedná o „dosud nejpokročilejší elektrokolo, které je významnou evolucí svého předchůdce“. Dále Volt uvádí, že design modelu Infinity kombinuje technickou dokonalost s moderním designem. Díky integrované, ale odnímatelné baterii a rámu z broušeného hliníku je Infinity elegantním a nenápadným elektrokolem vyšší třídy.

Volt

Pohonný systém modelu Infinity snímá a přizpůsobuje úsilí jezdce a poskytuje výkon, který se hodí ke stylu každého jezdce. Spojením výkonu tohoto motoru s inteligencí plně automatických elektrických osmi rychlostních převodů je podle společnosti Volt model Infinity jejím dosud nejpropracovanějším kolem.

Špičkové parametry

Vysoce kvalitní komponenty tohoto modelu mají za cíl poskytnout jezdci pohodlí a spolehlivost. Palubní cyklistický počítač umožňuje uživatelům ovládat systém a zapínat světla na dálku pouhým stisknutím tlačítka. Dojezd bude okolo 150 km a baterie bude nabitá za 3 až 4 hodiny, Váha koloběžky bude okolo 22 kg.

Zakladatel a majitel společnosti Volt James Metcalfe uvedl: „Na model Infinity jsme s týmem obzvláště hrdí, odráží totiž snahu společnosti Volt o opakování a zlepšování v každém kroku procesu. Nemůžeme se dočkat, až uvidíme, co si o modelu Infinity pomyslí veřejnost, až jej uvedeme na trh“ dodal.

Cena

Model Volt Infinity, jehož cena v Británii začíná na 2 999 GBP, tedy něco okolo 80 000 českých korun. K dostání na webe Volt a v síti nezávislých prodejen kol po celé Evropě.