Co přináší nová verze aplikace MiHome?

Co nového přinesla aplikace MiHome? Na jaké vychytávky se můžete těšit a co vás maximálně potěší? Dozvíte se v našem článku!

Aplikace MiHome od čínského výrobce Xiaomi se dočkala hned několika změn, které mohou být pro uživatele zajímavé. O co se přesně jedná a co to pro uživatele přinese? To se dozvíte v našem článku o novinkách v rámci aplikace MiHome.

K čemu MiHome

Aplikaci MiHome budete potřebovat kdykoli, když si pořídíte prvky chytré domácnosti od tohoto výrobce. Pomocí této apky totiž můžete prvky chytré domácnosti propojit s mobilním telefonem, ovládat je, připojovat je k sobě a tak dále. Připojit sem můžete chytré žárovky, difuzéry či jiné vychytávky v rámci chytré domácnosti.

Co přináší nová verze?

Než si řekneme, na co vše se můžete těšit, musíme vás upozornit, že Xiaomi vypouští aktualizace postupně. To znamená, že ještě nemusí být dostupná také pro váš telefon. Nyní k samotným novinkám. Tou zdaleka nejpodstatnější je bezesporu možnost tmavého režimu. Pokud zapnete aplikaci v přítmí, displej vám už nevypálí oči, jako tomu bylo doposud. Skvělou zprávou je, že do tmavého režimu se aplikace přepne sama v nočních hodinách. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat.

Pokud máte doma chytré žárovky, pak vás jistě zaujme změna v rámci automatických scén. Prakticky přibily dvě novinky. Turn on the Lights a Good night. Good night scéna by vám měla umožnit zhasnutí všech světel. Jak již název napovídá, funkce bude hojně využívaná především před spaním, kdy se vám nebude chtít vstávat, případně zhasínat každé světlo zvlášť.

To není všechno!

Tyto novinky ale nejsou zdaleka to jediné, co MiHome nabízí. Další novinku potěší všechny, kteří mají chytré kamery od Xioami. Aplikace se nově umí sama znovu připojit ke kameře v případě, že došlo k výpadku sítě či elektřiny. To zatím nebylo úplně možné.

Pak už na nás čekají jen drobné úpravy, které zase tak moc nevyužijete. Jedná se především o sekci nejčastějších otázek a odpovědí, které naleznete v nápovědě. Aplikaci MiHome si můžete stáhnout z obchodu Google Play. Aktualizace by se vám pak měla nabídnout sama.