Cane Creek Electric Wings: Kliky pro zkušené jezdce?

Cane Creek Electric Wings: Vyplatí se za jejich cenu? Kolik váží? Pro koho jsou určené?

Horská kola jsou dnes nejen oblíbeným sportem, ale také prostředkem, jak se dostat do přírody a užít si neuvěřitelný adrenalinový zážitek. Pro ty, kteří milují jízdu na horském kole, je zde novinka Cane Creek Electric Wings.

Cane Creek Electric Wings: bikerumor.com

Kdo je Cane Creek?

Značka Cane Creek je na trhu už několik let, všechny její produkty jsou velmi kvalitní a nerozpadnou se při prvním větším pádu jako jiné produkty.
Při jízdě na horském kole v těžším terénu je jedna z hlavních rolí stabilita, což tyto kliky naprosto splňují. U elektrokol je námaha na kliky ještě větší, a proto je velmi důležité koupit správně.

Váha a 3D tisk

Tyto kliky jsou vhodné hlavně pro velmi náročné jezdce na elektrokolech. Velmi zajímavé na těchto klikách je výroba, jsou totiž celé vytištěny na 3D tiskárně a z velmi kvalitního materiálu: titanu, tudíž jsou velmi pevné, ale zároveň i lehké, přesná váha je 383 gramů.

Kompatibilita

Kliky Electric Wings jsou navíc velmi snadno instalovatelné a lze je použít na téměř jakémkoli horském kole. Jsou navrženy tak, aby byly co nejvíce přizpůsobeny potřebám zákazníka a aby se tak každý mohl cítit jako profesionál.

Cane Creek Electric Wings
Cane Creek Electric Wings: canecreek.com

Přesah na konci kliky

Další skvělá věc na těchto klikách je zmenšený přesah na konci kliky, což se hodí do velmi náročného terénu, který je plný kamenů. I když pořádně šlápnete, kliky se nerozbijí a s velkou pravděpodobností se ani kamene nedotknou, což by se vám u běžných klikách mohlo stát.

Cane Creek Electric Wings
Cane Creek Electric Wings: canecreek.com

Cena

Ovšem ne vše je tak růžové, jak se zdá, tyto kliky se prodávají za 1299 USD, přibližně 28 500 CZK, což někoho může zaskočit, proto jsou tyto kliky hlavně pro velmi náročné jezdce, kteří vědí že se do něčeho tak důležitého, jako jsou kliky, vyplatí investovat.

Shrnutí

Kliky Electric Wings jsou jedny z nejlepších na světě, ale taky tomu odpovídá cena. Jsou dělané pro velmi zkušené jezdce, jsou pečlivě navrženy a vyrobeny s ohledem na extrémní zatížení a náročné podmínky, se kterými se zkušení jezdci na elektrokolech setkávají. Používají se prvotřídní materiály a inovativní technologie, aby se zajistila maximální pevnost, odolnost a přenos síly.