15 dárků pro ženy pod stromeček

Vánoce pomalu klepou na dveře a tak je jasné, že mnozí z nás hleadjí ideální dárky. My vám dnes přinášíme 15 dárků pro ženy, které udělají pod stromečkem radost.

Ať už se jedná o naše přítelkyně, manželky, babičky či maminky, vždy chceme našim blízkým udělat na Vánoce radost nějakým pěkným a neotřelým dárkem. My vám v rámci tohoto článku přinášíme tipy na 15 vánočních dárků pro ženy, kterými je určitě potěšíte.

32 GB USB flash disk

„Fleška“ pod stromeček? Vždyť to je hrozné klišé, navíc, kdo dneska nemá „úesbéčko“? Na jednu stranu máte pravdu, na druhou stranu je toto USB něčím zvláštní. Nejen, že má tvar srdce, navíc jej můžete dát na řetízek a nosit klidně na krku jako šperk, aniž by někdo tušil, že je v něm ukryto 32 GB úložného prostoru. Tento disk můžete koupit ve zlaté nebo stříbrné variantě s cenovkou mezi 300-400 korunami.

Vypěstuj si kávu

Káva neodmyslitelně patří k běžnému rannímu rituálu drtivé většiny z nás. Darujte pod stromeček vlastní kávovník! Tato sada na pěstování kávovníku nabízí úplně vše, co budete k pěstování potřebovat. Jednoduše kávovník zasadíte do připravených květináčků, staráte se o něj a čekáte, až vám vyroste. Cena sady na pěstování vlastního kávovníku je 450 korun.

Poznávejte Českou republiku

Udělejte pod stromečkem radost stírací mapou České republiky. Tato mapa obsahuje známá i méně známá turisticky navštěvovaná místa. Můžete společně setřít místa, která jste navštívili a stejně tak si můžete naplánovat společné výlety na místa, která jsou dosud neodkryta. Pokud navíc žena ráda cestuje, je tento dárek naprosto ideální. Cenovka okolo 600 korun také není úplně přemrštěná. Mapa navíc může sloužit jako pěkný dekorační prvek, ať už bude setřená či nikoli.

LED lampa

LED lampičky jsou dnes oblíbenou součástí každé ložnice. Mnoho žen je také vášnivými čtenářkami, takže LED lampička jistě udělá radost. Tato je ale přeci jen trošku jiná. Vedle osvětlení totiž nabízí také reproduktor, ke kterému můžete pomocí Bluetooth připojit telefon a užívat si poslech oblíbené hudby. Stejně tak, aby se v průběhu přehrávání nevybil telefon, lampička slouží také jako bezdrátová nabíječka. LED lampička 3v1 stojí něco málo přes 1 000 korun, ale rozhodně udělá radost.

Kaligrafická sada

Chcete ženu potěšit pod stromečkem skutečně neotřelým a originálním dárkem? Pak jí můžete pořídit kaligrafickou sadu. Ta obsahuje vše, co bude potřeba. Samotné pero, kaligrafické hroty, inkoust a nesmí chybět ani vzory kaligrafických písmen. Sada vypadá velmi luxusně, čemuž odpovídá také vyšší cena, která je stanovena na 2 100 korun. Pro milovnici psaní či pro ženu, která ráda zkusí vše, je tento dárek pod stromeček ideální volbou.

Aromadifuzér

Terapie vůní je známa již po staletí. Obdaruje někoho krásným aromadifuzérem, který krásně provoní celou místnost a díky elegantnímu podsvícení a dřevěnému designu vypadá opravdu úžasně. Vedle krásné vůně funguje tento difuzér zároveň jako zvlhčovač vzduchu. Darujte pod stromeček aromadifuzér, který dokáže v místnosti vytvořit příjemné prostředí. Cena se pohybuje okolo 800 korun, což není až tak zlé.

Vzpomínkomat

Tento dárek, přesněji kniha, je určený především babičkám či maminkám. V knize najdete spoustu zajímavých věcí, které byly před revolucí zcela běžné. Tímto dárkem rozhodně potěšíte každého pamětníka předrevolučních časů. Díky cenovce 350 korun je to také velmi cenově dostupný dárek pod stromeček. Koupit můžete i pokračování s názvem Vzpomínkomat 2.

Kreativní diář Doller

Kreativní diář Doller se skvělé hodí pro každou kreativní ženu. Nemá přesně nadepsaná data, takže si můžete diář přizpůsobit plně sobě, čímž jen podpoříte svůj time managment. Do diáře si můžete navíc lepit fotky, psát poznámky či kreslit. Cokoli, co vás napadne a co vás posune blíže k vytouženým snům. Cena diáře je okolo 450 korun.

Chytrý květináč

Ženy jsou zpravidla vášnivé zahradnice. Proč jim tedy nepořídit chytrý květináč, pomocí kterého můžete doma pěstovat bylinky či menší rostliny. Květináč je také vybavený také LED lampou, která pomáhá lepšímu růstu rostlinek. Díky tomu, že se jedná o chytrý květináč, upozorní vás vždy na nedostatek vody apod. Tento chytrý květináč vás vyjde na zhruba 1 600 korun.

Podle sebe

Darujte pod stromeček poznání sebe sama. Karty obsahují několik otázek, na které si žena může odpovědět v soukromí nebo tyto karty může využít také při nějakém posezení s přáteli. Vtipný, originální a neotřelý vánoční dárek můžete zakoupit za 450 korun na této webové stránce.

Hyper Pearl

Hyper Peral je něco, co by žádné ženě nemělo rozhodně chybět v kabelce. Jde o kombinaci pudřenky a powerbanky! Hyper Peral disponuje hned dvěma zrcátky, z nichž jedno zvětšuje třikrát, a navíc je osvětleno pomocí LED. Ukrytá powerbanka pak nabízí kapacitu 3 000 mAh a vzhledem k celkové hmotnosti 119 gramů je to ideální doplněk do každé kabelky. Cena tohoto doplňku je okolo 1 000 korun a sehnat jej můžete v růžovém, zlatém, rudém, a černém provedení.

Chytrý elektrický kartáček na zuby Xiaomi

Každá žena se o své zuby úzkostlivě stará. Proč jí pod stromeček nepořídit Xiaomi Mi Smart Electric Toothbrush T500. Ten nabízí celkem tři programy a slibuje až 7x více odstraněného zubního plaku oproti běžným kartáčkům na zuby. Na jedno nabití by měl být schopný fungovat až tři týdny, přičemž délka nabíjení pak činí 12 hodin. Kartáček můžete také snadno propojit s mobilní aplikací, která vás mj. naučí si správně čistit zuby. Design je poměrně jednoduchý ale přesto atraktivní. Cena kartáčku je pod 1 000 korun a koupit jej můžete například zde.

Xiaomi Mi Smart Kettle

Každá hospodyňka jistě ocení novou rychlovarnou konvici, která je navíc chytrá. Mi Smart Kettle můžete snadno propojit s mobilní aplikací, a to pomocí Bluetooth. V této aplikaci můžete nastavovat teplotu ohřevu apod. Objem této chytré konvice je 1,5 litru a vnitřní povrch je vyrobený z vysoce kvalitní nerezové ocele. O tom, zda je voda ohřátá vás navíc informuje také LED indikátor. Cena chytré konvice je něco málo přes 1 000 korun a koupit ji můžete například zde.

Chytrý kávovar

Pro milovnice kávy by se do kuchyně jistě hodil chytrý kávovar. Tento model vaří kávu z kapslí a lahodný nápoj si můžete vychutnat během jedné minuty. Kávovar nabízí dva režimy a také možnost uvaření horké vody třeba na čaj. Pokud kávovar navíc propojíte s vaším telefonem, můžete si nastavit intenzitu u teplotu kávy. Kávovar stojí v přepočtu více než 5 000 korun a koupit jej můžete například zde.

Poukaz na Netflix

Oblíbenost služby Netflix poslední dobou velmi roste. Proč tedy ženu neobdarovat pod stromečkem poukazem právě na tuto streamovací službu? Koupit můžete poukaz v hodnotě 400 korun nebo 1 000 korun. Věříme, že tímto dárkem uděláte pod stromečkem velkou radost.